ביטול רישיון נשק ארגוני

תוכן עניינים

עובדים בתפקידי שמירה ואבטחה? ביטלו לכם את רישיון הנשק הארגוני שלכם?

 

ביטול רישיון נשק ארגוני הינו משמעותי עבור העובדים בתפקידי שמירה ואבטחה. הרישיון הארגוני המספק אישור לעבודה עם נשק כמאבטח הוא חיוני להמשך עבודתו של מחזיק כלי הנשק. במידה ולא חידשו לכם את רישיון הנשק הארגוני שלכם או ביטלו לכם את הרישיון, כדאי שתדעו שיש לכם דרך להתמודד עם הביטול על ידי הגשת ערר למשרד לביטחון פנים. אנחנו במשרד עורכי דין שי יוספזון מייצגים מאות לקוחות בכל שנה בתהליכי ערעור על ביטול או דחיית בקשות לקבלת רישיון לכלי נשק ארגוני.

 

נשיאת כלי נשק לשומרים ומאבטחים

מאבטחים ושומרים הנדרשים לשאת כלי נשק כחלק מהעבודה היום יומית שלהם, לא יכולים לעבוד במקום עבודתם אם יהיה להם סירוב לרישיון נשק ארגוני ועל כן הדרך היחידה הפתוחה בפניהם היא הגשת ערעור על ההחלטה. צוות עורכי הדין שלנו במשרד עורכי דין שי יוספזון מספק את כל הכלים המשפטיים במקרה של סירוב לרישיון נשק ארגוני מצד המשרד לביטחון פנים או מצד המשטרה. לא חשובה הסיבה לכך שסורבתם לקבל רישיון כלי נשק ארגוני, אנחנו במשרד עורכי דין שי יוספזון נסייע לכם להגיש ערעור ולייצג אתכם מול הגורמים הרלוונטיים.

 

ביטול רישיון כלי נשק ארגוני בעקבות תיק פלילי

ביטול של רישיון לנשק ארגוני יכול להתרחש במצבים בהם מחזיק כלי הנשק נחקר בחשד לעבירה פלילית, גם אם היא אינה קשורה לשימוש או להחזקה של כלי הנשק. במקרים הללו, אנחנו במשרד עורכי דין שי יוספזון נייצג אתכם עד שתוכלו לקבל רישיון לנשק ארגוני מחדש. מכיוון שהמקרים הללו מתרחשים באופן קבוע בישראל, לצוות שלנו יש את הניסיון והידע המשפטי להתמודד עם המקרים הללו. רישיון לנשיאת נשק ארגוני מאפשר לעבוד באחד התחומים המבוקשים בישראל ומספק עבודה למאות אלפי עובדים בכל רחבי הארץ. ייצוג משפטי להחזרת רישיון לנשיאת נשק ארגוני הוא קריטי לפרנסה שלכם בטווח הארוך.

 

קביעת פגישה עם עו”ד בתחום רישוי כלי נשק

רוצים לקדם את תהליך הערעור שלכם? עורכי דין רישוי נשק ארגוני של משרד עורכי דין שי יוספזון ישמחו לסייע לכם בתהליך הערעור. המשרד שלנו כולל עורכי דין רישוי נשק ארגוני מהטובים בישראל בעלי ניסיון של מעל לעשור רצוף בתחום.

 

ליווי משפטי במקרה של ביטול רישיון נשק ארגוני

ביטול רישיון נשק ארגוני הוא הפיך וניתן לערער עליו בדרכים המקובלות. אנחנו במשרד עורכי דין שי יוספזון נסייע לכם בתהליך ונעניק לכם את כל הייעוץ המשפטי הנדרש למקרה שלכם. צרו איתנו קשר עכשיו ונתאם עבורכם פגישה בהקדם האפשרי.

 

לקביעת פגישת ייעוץ
התקשרו 073-33-80-172
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם

מאמרים אחרונים

דילוג לתוכן