משרד עורכי דין שי, יוספזון ושות'

אודות המשרד

עו”ד אברהם שי (נצ”מ בדימוס), שירת במשטרת ישראל במשך 30 שנה, בתפקידי ליבה ופיקוד בתחום החקירות והמודיעין והיה אמון על ניהולם של מאות צוותי חקירה מיוחדים (צח”מ) במאות זירות רצח ועבירות פשע חמורות אחרות, לרבות ניהול מבצעי סוכן ופיצוח יעדים עבריינים ברמה ארצית. במרוצת השנים, שימש בין היתר גם כקצין חקירות, ראש משרד חקירות, ראש לשכת תביעות, מפקד ענף חקירות ומודיעין, סגן מפקד מחוז חוף, ובתפקידו האחרון שימש כקצין החקירות והמודיעין של המחוז הצפוני של המשטרה.

עו”ד יפעת שי – יוספזון, הכריזה כבר בגיל 5 כי היא תהיה עורכת דין, הואיל וההגנה על הזולת בערה בה, ומאז ועד היום היא נלחמת לשם כך ללא פשרות.

עו”ד יוספזון הינה דור 4 במשפחה של שוטרים ו – 10 במספר, אשר החלה את שירותה במשטרת ישראל עוד בשנת 2003, שם שירתה בתפקידי אג”מ ואק”מ. במקביל לשירותה במשטרה, החלה את דרכה בתחום המשפטי הפלילי כטרום מתמחה במשרד עורכי דין בתחום הפלילי עוד בהיותה סטודנטית למשפטים. את מסכת לימודיה סיימה כשהיא אוחזת בתואר שני “בתורת השפיטה וההליך הפלילי”.

במשך למעלה מעשור, אנו מייצגים לקוחות במאות תיקים פלילים, החל מעבירות עוון קלות ועד לניהול משפטי פשע חמורים ביותר, ובניהם, עבירות שוחד, אונס, חטיפה, הריגה וניסיון לרצח. במסגרת ההתמחות בתחום הפלילי, אנו מלווים נפגעי עבירה בכל שלבי ההליך הפלילי וכן, מייצגים חיילים וקציני צה”ל בהליך הפלילי מראשיתו ועד סופו.

אחת מהתמחויותנו המכרזיות היא ייצוג שוטרים וסוהרים. אנו מייצגים מאות שוטרים וסוהרים הן בהליכים פלילים והן משמעתיים וזוכים להישגים יוצאי דופן בתחום זה.

בנוסף, למשרדנו התמחות מרכזית וייחודית בתחום רישוי הנשק והוא אחד המשרדים המובילים בארץ בתחום זה. המשרד זכה להצלחות כבירות בתחום במשך למעלה מעשור.

ניסיונם רב השנים של שותפי המשרד הן במשטרת ישראל והן בייצוג מאות לקוחות בתחום המשפט הפלילי והמנהלי, זאת למעלה מעשור, מהווים יתרון משמעותי בהכרת מערכות החקירה, התביעה והמשפט.

חזון המשרד:
אנו מאמינים כי “הלקוח במרכז” וכי הצלחתנו נמדדת מעל הכל במידת שביעות רצונו של הלקוח. על כן, איכות השירות היא בראש מעינינו ואנו מלווים את הלקוח יד ביד בכל שלב ושלב של התהליך וזמינים עבורו 24 שעות ביממה.

תפקידנו הוא לבהר לך את התמונה, לעשות לך קצת “סדר בבלגן” ולאפשר לך הבנה עמוקה וברורה של התהליך כולו, תוך טיפול מקצועי ואחראי, שהוא תולדה של ניסיון רב שנים.

ניסיוננו רב השנים, מהווה יתרון משמעותי להצלחתו של ההליך. אך, אנו מאמינים כי הצלחתו של התהליך תהיה שלמה ומלאה רק כשצרכייך ורצונותייך יהיו במרכז, ולכן, אנו נדאג לך לליווי מותאם אישית העונה לצרכייך.

דילוג לתוכן