חיזור מסוכן

הסיוט שלו התחיל כשבתמימותו ניסה לחזר אחר מושא אהבתו, ידידתו מזה שנים רבות.

הוא ניסה להמחיש את אהבתו אליה, בין היתר ע”י שליחת מסרונים בהם הצהיר על אהבתו וביקש לשוחח עימה. אך לרוע מזלו היא החליטה להתעלם מפניותיו. הוא שהתקשה לקבל את רוע הגזרה, המשיך לשלוח לבחורה מסרונים באופן תכוף יותר ויותר.

היא שחשה כי הוא מטריד אותה ומאיים עלייה, הגישה נגדו תלונה במשטרה, אשר כתוצאה ממנה נפגע קשות ואף לא ניסיונותיו למצוא מקום עבודה כשלו פעם אחר פעם ומצבו הכלכלי הורע משמעותית והוא נקלע לחובות עצומים ולא ראה אור בקצה המנהרה. ואז, הוא הגיע למשרדנו, כשהוא נסער וחש כי כל עולמו חרב עליו.

סיפור האהבה הנוגה נגע לליבנו ובמו”מ ממושך עם התביעות, התיק שעתיד היה להיות מוגש בו כתב אישום חמור בגין איומים והטרדה, נסגר בסופו של דבר בהסדר מותנה.

אתם בטח שואלים את עצמכם מזה בכלל הסדר מותנה? מהן המשמעויות הנגזרות ממנו? וכיצד הוא יכול להשפיע עלינו בעתיד?

חוק סדר הדין הפלילי מאפשר לרשויות התביעה להימנע מהגשת כתב אישום נגד חשוד ולסגור את התיק בעניינו, אם הוא יודה בביצוע העבירות המיוחסות לו ויקיים תנאים שנקבעו בהסדר. כאשר מגיעים להסדר מסוג זה, התיק ייסגר בעילה של “סגירת תיק בהסדר” ולא מדובר בהרשעה בבית משפט, אלא בתיק סגור!!!

עיניכם הרואות כי החיים שלנו נתונים דרך קבע לפרשנויות, לאחד מדובר באהבה עוצמתית ולאחרת מדובר בהטרדה, אך בסופו של תהליך ארוך, תחושת ההקלה של הלקוח וחזרתו לשגרה, מותירה בנו תחושת סיפוק ואנו מאחלים לו המון הצלחה!

מאמרים אחרונים

דילוג לתוכן