תחומי התמחות

יחידה ארצית לחקירות שוטרים

על מרקם היחסים המורכב בין אסירים וסוהרים נכתבו תסריטים רבים כל כך, ובוימו אין סוף סדרות טלוויזיה בנושא. הפלאנטה הייחודית של בתי הכלא או בתי המעצר מייצרת מערכות יחסים רבגוניות לטוב ולרע בין עבריינים לגורמי החוק, והחיכוך היומיומי ביניהם מייצר תקלות מסוגים שונים. כאשר מדברים על יחידה ארצית לחקירות סוהרים (יאח”ס) משקפים למעשה את זכויותיהם האלמנטריות של אסירים ועצורים להגיש תלונה על עבירה שנעשתה כלפיהם, ממש כמו כל אזרח אחר במדינה. לעיתים התלונה מוגשת נגד אסירים אחרים ולעיתים נגד סוהרים, וכאן נכנסת לתמונה יאח”ס.

תפקידיה של יחידה ארצית לחקירות סוהרים
כאשר מוגשת תלונה נגד סוהר, חובה על רשות בתי הסוהר לפעול לפתיחת חקירה וכאן נכנסת לתמונה יאח”ס שחוקר מטעמה מוזמן לחקור את התלונה לעומק. סוהר שמצוי בתהליך של חקירת תלונה כנגדו, זכאי כמובן לקבל ייעוץ מעורך דין פלילי וכאן אנחנו נכנסים לתמונה. משרד עורכי הדין שלנו, שי- יוספזון, מתמחה בכל מה שקשור לתחום הפלילי, ובין השאר צברנו ניסיון עצום בייצוג בפני בתי הדין למשמעת של המשטרה ושירות בתי הסוהר, ומלווים את לקוחותינו לאורך כל התהליך. ייצגנו שוטרים וסוהרים שהוגשה נגדם תלונה, וגם כאלה שתיקם נסגר ועבר למחלקת משמעת.

מדוע חשוב לשכור שירותי עו”ד פלילי?
גם אם תיק חקירה שנפתח נגד סוהר נסגר אך תלוי מעל ראשו הליך משמעתי, עדיין קיים איום לפיטוריו או להנחת אבן נגף בקידומו בסולם התפקידים בהמשך. עורך דין פלילי, אשר מצוי בנבכי החוק ויודע כיצד לטפל בסוגיה לטובת לקוחו, הוא דמות הכרחית בשלב זה בחייו של הסוהר שהוגשה נגדו תלונה. חשוב שהייצוג יהיה מקצועי, יסודי וענייני, ויביא לתוצאות המקוות. לנו, בשי- יוספזון יחס מיוחד לאנשי החוק היות ושם צמחנו בעברנו. אנו מכירים היטב את כל הניואנסים הכרוכים בלהיות איש חוק, לטוב ולרע, ומעוניינים לסייע לעמיתינו מהעבר להוציא לאור את צדקתם.

אז אם זומנתם לחקירה על ידי יחידה ארצית לחקירות סוהרים, זכרו שיש מי שיגן עליכם באופן המקצועי ביותר. צרו עמנו קשר דרך האתר באון ליין או בשיחה טלפונית ונציג שלנו ייענה לקריאתכם. מכאן ואילך תוכלו להירגע ולדעת שאתם בידיים טובות. נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת ומאחלים לכם שלא תזדקקו לשירותינו.

תחומי התמחות נוספים

ייצוג סוהרים

תחומי התמחות נחקרת במח”ש או יאח”ס תיקך נסגר והועבר למחלקת משמעת? הוגש נגדך כתב אישום בבית הדין למשמעת? זומנת לשימוע

קרא עוד >
תקיפת שוטרים

תחומי התמחות עימותים מילוליים ופיזיים בין שוטרים לאזרחים תמיד היו קיימים, אך בשנה האחרונה התפרסמו באמצעי התקשורת מקרים רבים של

קרא עוד >

הרצאתו של עו"ד נצ"מ בדימוס אברהם שי בלשכת עורכי הדין בנושא: "חקירות מח"ש והשפעתן על כחולי המדים"

דילוג לתוכן