מחיקת תלונה במשטרה

הגישו נגדכם תלונה במשטרה? לא יודעים איך להתמודד עם התלונה הזו?

 

תלונה במשטרה נגדכם יכולה להישאר במערכות המשטרה גם שנים רבות קדימה ואחת הפעולות הנדרשות מבחינתכם, היא מחיקת התיק במרשם הפלילי שלכם במשטרה. באמצעות ליווי משפטי מקצועי, ניתן למחוק תיק במשטרה לאחר שהוכחתם שאין בין התלונה לבין האמת שום קשר. המקרה רלוונטי גם כאשר התיק במשטרה כבר סגור מכיוון שמשטרת ישראל מבצעת רישום של תיקים סגורים. אנחנו במשרד עורכי דין שי יוספזון נסייע לכם למחוק את התלונה במשטרה וברשם הפלילים על מנת שלא תיפגעו בעתיד מבחינת אפשרויות תעסוקה.

 

ביטול מרשם של המשטרה במטה הארצי בירושלים

במקרים מסוימים ניתן לבטל רישום משטרתי דרך המטה הארצי של המשטרה בירושלים. על פי חומרת העבירה ומצבו האישי של המבקש, ניתן גם לבטל את כל הרישום המשטרתי בתיקים סגורים בדרך של שינוי עילת סגירה. חשוב לבצע זאת עם משרד עורכי דין המתמחה בדין הפלילי על מנת שלא ידחו את הבקשה שלכם. במידה וידחו את הבקשה, יתכן והיא תדחה על הסף והתהליך יהפוך להיות מורכב יותר.

 

פנייה למשרד עורכי דין מומחה בדין הפלילי

עורך דין תלונה פלילית הטוב ביותר שתוכלו למצוא מגיע ממשרד עורכי דין שי יוספזון, הנחשב לאחד המשרדים המובילים בישראל בתחום הפלילי. בחיפוש אחר עורך דין תלונה פלילית, תגלו כי יש לכם כתובת מקצועית זמינה שתסייע לכם בתהליך. מחיקת רישום פלילי חשוב לעשות עם עורכי דין מנוסים על מנת למנוע דחייה של המשטרה. הצוות שלנו ישמח לסייע לכם בתהליך מחיקת רישום פלילי ולהעניק לכם ייעוץ משפטי מקצועי.

 

מחיקת תיק במשטרה עם משרד עו”ד שי יוספזון

לפרטים נוספים על מחיקת תיק במשטרה, מלאו את הפרטים שלכם בטופס רישום הפרטים באתר, או התקשרו אלינו ישירות דרך מספר הטלפון של המשרד שלנו. צוות עורכי הדין של המשרד זמין עבורכם לליווי משפטי מקצועי ברמה הגבוהה ביותר.

 

מאמרים אחרונים

דילוג לתוכן