תחומי התמחות

משפט פלילי

הצרה הזו נחתה עליך כרעם ביום בהיר, ככה, באמצע החיים, ללא כל הודעה מוקדמת.

להיות חשוד בעבירה פלילית זו חוויה “לא נעימה” בלשון המעטה.

אתה חש מסוחרר, אבוד, טרוד ומפוחד ובעיקר מתקשה לראות את האור בקצה המנהרה.

גם לאנשים מנוסים, שחוו חווים שונות ומשונות ואף טראומות בחייהם, החוויה הזו, בה אתה הופך פתאום, ממצב בו אתה אזרח מן השורה ל”חשוד”, היא חוויה מטלטלת.

חלק מן הבלבול והמצוקה נובעים מהרבה חוסר ידע והבנה של ההליך בו אתה מצוי ומן ההשלכות של התנהלותך בזמן החקירה.

אתה זקוק לייעוץ והכוונה, למישהו, שינווט עבורך את הספינה, שיגן עליך ועל זכויותייך. מישהו שמכיר את המערכת מבפנים ויודע בדיוק איך הדברים עובדים.

לייעוץ טרם חקירה משמעות דרמטית ובלתי ניתנת לערעור. לדברים שתאמר בחקירתך ו/או להימנעותך מלדבר, יש משמעות מרחיקת לכת הן על תוצאות החקירה והן על מעצרך, ככל שיוחלט על כזה.

חשוב שתדע כי הזכות המשמעותית והחשובה ביותר בהליך הפלילי היא זכות היוועצות בעורך דין. זו זכות יסוד ואף אחד לא יכול לשלול זאת ממך.

להתייעצות עם עורך דין פלילי מנוסה חשיבות משולשת: האחת, קשורה לעובדה שהוא האדם היחיד שמחבר בינך לבין העולם החיצון והמציאות, השנייה, מתן ייעוץ משפטי נכון ומדויק של עורך דין פלילי מנוסה יסייע לך בניהול קו ההגנה, וניהול טקטיקה ואסטרטגיה לשלבים הבאים בתיק, השלישית, עצם ההמתנה לעורך הדין הפלילי עד הגיעו לתחנה, מאפשרת לך זמן “לעשות סדר” במחשבותייך ולהשיב באופן נכון ושקול יותר, טרם תשיב לשאלות בחקירה.

אנו נלווה אותך כבר מראשית חקירתך ובמידת הצורך גם במעצרך (מעצר ימים ומעצר עד תום ההליכים) ובהמשך, בהליכי שימוע ובניהול המשפט.

לצוות המשרד ניסיון רב בתחום המשפט הפלילי, שהחל עוד בתקופת שירותם במשטרת ישראל לפני למעלה מ – 40 שנה.

עו”ד אברהם שי (נצ”מ בדימוס), שירת במשטרת ישראל במשך 30 שנה, בתפקידי ליבה ופיקוד בתחום החקירות והמודיעין והיה אמון על ניהולם של מאות צוותי חקירה מיוחדים (צח”מ) במאות זירות רצח ועבירות פשע חמורות אחרות, לרבות ניהול מבצעי סוכן ופיצוח יעדים עבריינים ברמה ארצית. במרוצת השנים, שימש בין היתר גם כקצין חקירות, ראש משרד חקירות, ראש לשכת תביעות, מפקד ענף חקירות ומודיעין, סגן מפקד מחוז חוף, ובתפקידו האחרון שימש כקצין החקירות והמודיעין של המחוז הצפוני של המשטרה.

עו”ד יפעת שי – יוספזון, היא דור 4 במשפחה של שוטרים ו – 10 במספר. החלה את שירותה במשטרת ישראל עוד בשנת 2003, שם שירתה בתפקידי אג”מ ואק”מ. במקביל לשירותה במשטרה, החלה את דרכה בתחום המשפטי הפלילי כטרום מתמחה במשרד עורכי דין, עוד בהיותה סטודנטית למשפטים. את מסכת לימודיה סיימה כשהוסמכה לתואר שני (LL.M) שני “בתורת השפיטה וההליך הפלילי”.

במשך למעלה מעשור מייצגים בהצלחה שותפי המשרד במאות תיקים פלילים, החל מעבירות עוון קלות ועד לניהול משפטי פשע חמורים ביותר, ובניהן, עבירות שוחד, אונס, חטיפה, הריגה וניסיון לרצח.

אנו ניקח אותך יד ביד ונעבור את התהליך הזה בהצלחה יחד איתך מראשיתו ועד סופו.

הצלחות המשרד בתחום הפלילי >

הסתבכת? נחקרת? נעצרת? אנו כאן בשבילך!

תחומי התמחות נוספים

ייצוג סוהרים

תחומי התמחות נחקרת במח”ש או יאח”ס תיקך נסגר והועבר למחלקת משמעת? הוגש נגדך כתב אישום בבית הדין למשמעת? זומנת לשימוע

קרא עוד >
תקיפת שוטרים

תחומי התמחות עימותים מילוליים ופיזיים בין שוטרים לאזרחים תמיד היו קיימים, אך בשנה האחרונה התפרסמו באמצעי התקשורת מקרים רבים של

קרא עוד >

תחומי המשפט הפלילי

אלימות במשפחה

עבירות אלימות במשפחה מובילות בדרך כלל להליך של מעצר עד תום הליכים. כמו כן, עבירות אלימות במשפחה “מייצרות” עילת מסוכנות על פי החוק, ועל כן יש...

קרא עוד >>

עבירות מין

אונס; מעשה מגונה; הטרדה מינית; תקיפה מינית; מעשה סדום; מעשה מגונה בפומבי; בעילה אסורה בהסכמה; עבירות מין בקטינים; עבירות מין במשפחה. המייחד את עבירות המין, שהן...

קרא עוד >>

מחיקת רישום פלילי

המשטרה צריכה לפתוח בחקירה מיד עם היוודע לה דבר קיומה של עבירה. קיומה של עבירה יכולה להיוודע למשטרה הן ע”י מתלונן, הן ע”י אזרחים תמימים עוברי...

קרא עוד >>

מעצרים

הצרה הזו נחתה עליך כרעם ביום בהיר, ככה, באמצע החיים, ללא כל הודעה מוקדמת. להיות חשוד בעבירה פלילית זו חוויה “לא נעימה” בלשון המעטה. אתה חש...

קרא עוד >>
דילוג לתוכן