תחומי התמחות

עורך דין מייצג לחקירות שוטרים

אחת מזכויות היסוד של שוטרים הנחקרים בחשד לביצוע עבירה פלילית היא עורך דין מייצג במחלקה לחקירות שוטרים (מח”ש). הסיטואציה בה נתון שוטר אשר רגיל להיות בצד אחד של המתרס כאוכף חוק, כמי שעבר לצד השני של המתרס והינו חשוד בביצוע עבירה, מאד מבלבלת, מלחיצה ומביכה ואין ספק שנדרשת כאן יד מכוונת של איש מקצוע מנוסה- עורך דין פלילי. למרות ששוטרים ובמיוחד חוקרים, בקיאים בזכויותיהם של נחקרים, חשוב לוודא שבמקרה שהם עצמם בעמדת נחקרים הם זוכרים את זכויותיהם. זכויות נוספות הן זכות השתיקה וגם הזכות שלא להפליל את עצמם, רק אם הם מוגדרים כעדים ולא כמי שנחקר תחת אזהרה.

אילו עבירות חוקרת מח”ש?
במסגרת סמכויותיה, המחלקה לחקירות שוטרים חוקרת כמובן שוטרים החשודים שעברו עבירות פליליות במהלך תפקידם. מדובר בעבירות פליליות הכרוכות בתקיפת אזרחים, קבלת שוחד מידי שוטרים, מסירת מידע סודי לידי גורמים בעולם הפשע, הטרדות מיניות ועבירות מין הכוללות אינוס בין שוטרים ועוד. החקירה במח”ש הינה חקירה פלילית לכל דבר וענין, ולשוטר אשר נחקר בחשד לעבירה שכזו יש כאמור זכות לקבל עורך דין מייצג במחלקה לחקירות שוטרים.

איך בוחרים עורך דין פלילי?
סביר להניח שאם אתם אנשי חוק, שמעתם המלצות על עורך דין פלילי טוב. בכל מקרה, גם אם קבלתם המלצה, חשוב להתרשם בפגישה הראשונה גם מהרמה המקצועית של עורך הדין, מיחסו אליכם, מרמת הקשב שלו לפרטים הקטנים והגדולים שאתם מוסרים לו ועוד. חקירה פלילית אינה ענין של מה בכך וחשוב שתרגישו שאתם בידיים טובות שמכוונות אתכם נכון, שמטפלים בכם ברצינות ובמקצועיות ובקיצור- שיש כאן מישהו שעומד לצדכם.

שי-יוספזון משרד עורכי דין
אנו משרד עורכי דין בתחום הפלילי בעלי ניסיון רב מאד בתחום ובעברנו שירתנו במשטרת ישראל במגוון תפקידים בכירים בתחום החקירות והפלילים. אנו מכירים היטב את הנושא ומסוגלים להתמודד עם חקירות פליליות פשוטות ומסובכות כאחת. אם נקלעתם לצרה ואתם זקוקים לייצוג של עורך דין פלילי מעולה, אנו כאן בשבילכם. צרו עמנו קשר דרך האתר באון ליין או בשיחה טלפונית. נציג שלנו ייענה לפנייתכם ויפנה אתכם אל אחד מאתנו. מאחלים לכם הצלחה ומבטיחים לעשות הכל על מנת שתוכלו לישון היטב בלילה.

Policemen in uniform for policing demonstrations and strikes

תחומי התמחות נוספים

ייצוג סוהרים

תחומי התמחות נחקרת במח”ש או יאח”ס תיקך נסגר והועבר למחלקת משמעת? הוגש נגדך כתב אישום בבית הדין למשמעת? זומנת לשימוע

קרא עוד >
תקיפת שוטרים

תחומי התמחות עימותים מילוליים ופיזיים בין שוטרים לאזרחים תמיד היו קיימים, אך בשנה האחרונה התפרסמו באמצעי התקשורת מקרים רבים של

קרא עוד >

הרצאתו של עו"ד נצ"מ בדימוס אברהם שי בלשכת עורכי הדין בנושא: "חקירות מח"ש והשפעתן על כחולי המדים"

דילוג לתוכן