עורך דין פלילי בתל אביב

תוכן עניינים

גרים באיזור תל אביב? מחפשים עורך דין מומחה לתחום הפלילי?

 

הבחירה בעורך דין פלילי בתל אביב היא לעיתים רבות הבחירה הנכונה, בעיקר כאשר מדובר בתיקים משפטיים מורכבים הדורשים תשומת לב לפרטים ואורך רוח. האמפתיה והרגישות הדרושים לניהול תיקים משפטיים מורכבים הם חלק נכבד מהצלחת התיק והגעה ליעד הנדרש מבחינתכם. אם אתם גרים באיזור תל אביב וזקוקים לייעוץ וליווי משפטי מקצועי, זה הזמן לפנות לעורך דין שיכין אתכם לחקירות הבאות בתחנת המשטרה ולדיונים הבאים בבית המשפט. שירותי עורך דין בתחום הפלילי כוללים בין היתר הכנת קו ההגנה שלכם וגיבוש טענות מבוססות אשר יהוו בסיס לקו ההגנה שלכם בבית המשפט.

 

עו”ד פלילי בתל אביב והסביבה

כחלק מעבודת עו”ד פלילי בתל אביב, עורך הדין יבצע עבורכם ניהול משא ומתן מול רשויות התביעה על מנת להפחית את האשמה נגדכם ולהביא לעונשים מופחתים יותר. המטרה היא בסופו של דבר למנוע עונש מאסר וקנסות כספיים גדולים אשר יכולים לפגוע בכל מרקם החיים האישיים והכלכליים שלכם בצורה משמעותית. בנוסף לכך, תפקידו של עורך הדין הוא להגדיל את הסיכויים לזיכוי מלא ולסגירת התיק על מנת שלא יישאר לכם כתם של עבר פלילי בתיקי המשטרה.

 

פנייה לעורך דין מהטובים בארץ

אם קיבלתם החלטה לפנות לעורך דין מומחה בתחום הפלילי, כדאי שתכירו את עורכת הדין יפעת שי יוספזון ועו”ד אברהם שי, הנחשבים למובילים כיום בתחום הפלילי עם מאות הצלחות בתיקים משפטיים מורכבים. עורכת הדין יפעת שי יוספזון היא שותפה מייסדת במשרד עורכי דין שי יוספזון ושות’ ומובילה את התיקים המשפטיים הקשים ביותר של המשרד. עם ניסיון של מעל לעשור ומחצה בתחום, עורכת הדין שי יוספזון היא הכתובת שלכם לייעוץ וייצוג משפטי בדין הפלילי.

 

תיאום פגישה עם עורך דין פלילי בתל אביב

לקביעת פגישה עם עורך דין פלילי בתל אביב יפעת שי יוספזון, התקשרו עכשיו למספר הטלפון של משרד עורכי דין שי יוספזון ושות’ המופיע כאן באתר או שלחו הודעה לכתובת המייל וקבעו פגישה כבר לימים הקרובים. עורכי הדין אברהם שי ויפעת שי יוספזון ילוו אתכם לאורך כל ההליך המשפטי בצורה המקצועית ביותר וישרתו את האינטרסים שלכם מול התביעה והשופטים בבית המשפט.

לקביעת פגישת ייעוץ
התקשרו 073-33-80-172
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם

מאמרים אחרונים

דילוג לתוכן