שלילת רישיון נשק

שללו את רישיון הנשק שלכם? זקוקים לליווי משפטי מקצועי?

שלילת רישיון נשק מתבצעת בישראל במקרים בהם המשטרה ממליצה לאגף לרישוי כלי ירייה לבטל את רישיון הנשק פרטי או הארגוני. משטרת ישראל יכולה להמליץ על שלילת רישיון לכלי נשק כאשר מחזיק כלי הנשק חשוד או מואשם בעבירה פלילית, גם כאשר אין קשר בין העבירה לכלי הנשק. אנחנו במשרד עורכי דין שי יוספזון מייצגים לקוחות רבים אשר שללו להם את רישיון הנשק ונדרשים לעבור תהליך בירוקרטי סבוך מול המשטרה והמשרד לביטחון פנים. צוות עורכי הדין שלנו מלווה את הלקוח לאורך כל התהליך עד להחזרת רישיון הנשק.

איך מערערים על ביטול רישיון לכלי נשק?

את הערעור על לקיחת רישיון נשק יש להגיש לאגף לרישוי כלי ירייה במשרד לביטחון פנים לאחר שנאספו כל המסמכים הרלוונטיים למקרה. על מנת לקדם את הערעור, אנחנו במשרד עורכי דין שי יוספזון ממליצים לכם להגיש את הערעור באמצעות עורך דין מומחה לתחום רישוי נשק. צוות עורכי הדין שלנו מייצג אנשי משטרה ואנשי שירות בתי הסוהר כבר משך עשור ומחצה ויכול לסייע לכם בצורה הטובה ביותר בערעור.

פנייה למשרד עורכי דין בתחום רישוי כלי נשק

אם החלטתם להגיש ערר על ביטול רישיון נשק, זה הזמן לקבוע איתנו פגישה על מנת שנוכל לסייע לכם בתהליך הערעור ולייצג אתכם מול המשטרה ומול המשרד לביטחון פנים. גם אם נדחה ערר על ביטול רישיון נשק, ניתן להתחיל בתהליך שוב יחד עם אחד מעורכי הדין המנוסים והמיומנים שלנו. אנחנו מטפלים בערעורים בתהליך בקשה לרישוי נשק ארגוני או פרטי ומספקים את כל הכלים המשפטיים הנדרשים ללקוח.

למה מומלץ לפנות לעורך דין בתחום רישוי כלי נשק?

עורך דין ביטול רישיון נשק קודם כל מספק לכם ייצוג משפטי חשוב מול כל טענה של המשטרה או המשרד לביטחון פנים ויכול לבנות עבורכם קו טענות מוצק ויציב להציג בתהליך הערעור. בנוסף לכך, באמצעות עורך דין ביטול רישיון נשק, אתם יכולים לקדם את התהליך בצורה משמעותית במידה והחזקת כלי הנשק היא חשובה לבטחונכם האישי או כחלק מהעבודה שלכם. גם במקרים של דחיית בקשה לרישיון נשק, אנחנו במשרד עורכי דין שי יוספזון יכולים לסייע לכם מול הגורמים הרלוונטיים. דחיית בקשה לרישיון נשק היא לא מוחלטת וגם עליה ניתן לערער לבית המשפט המחוזי.

שלילת רישיון נשק – משרד עורכי דין שי יוספזון

לקבלת ייעוץ וליווי משפטי בנוגע לשלילת רישיון נשק, התקשרו אלינו עכשיו למספר הטלפון המופיע בראש האתר והצוות שלנו יתאם עבורכם פגישה באחד מסניפנו בצפון או יתאם עבורכם פגישה דרך אפליקציית זום. 

מאמרים אחרונים

דילוג לתוכן