ליווי מותאם אישית העונה לצרכייך

תחומי התמחות

רישוי נשק

אתה מעוניין ברישיון נשק ואתה לא יודע איך עושים זאת? הגשת בקשה לרישיון נשק ונדחתה בקשתך? בוטל רישיונך? -בשביל זה אנחנו כאן!
לצוות משרד עו"ד שי - יוספזון ושות'' התמחות ייחודית בתחום רישוי הנשק, הגשת בקשות לרישיון נשק, הגשת עררים על ביטול רישיון נשק ודחיית בקשות לרישיון נשק.

עברם המשטרתי של שותפי המשרד מחד, וניסיונם רב השנים בתחום רישוי הנשק מאידך, מהווים יתרון משמעותי הן בהתנהלות מול אגף כלי ירייה במשרד לביטחון פנים והן מול משטרת ישראל שעל בסיס המלצותיה ניתן או מבוטל רישיון הנשק.

כיצד נוכל לסייע לך?
• בבחינת זכאותך לרישיון הנשק.
• בייעוץ טרם הגשת בקשה לרישיון נשק (תבחינים ורישום פלילי).
• בהגשת בקשה לרישיון נשק (פרטי וארגוני).
• בהגשת ערר על החלטת פקיד רישוי נשק לדחות את הבקשה לרישיון נשק.
• בהגשת ערר על החלטת פקיד רישוי נשק לבטל את רישיון הנשק.
• בהגשת עתירה מנהלית לבית המשפט המחוזי בשבתו כבית משפט לעניינים מנהליים, כנגד
החלטת ועדת הערר של המשרד לביטחון פנים.

המחלקה לחקירות שוטרים

זומנת לחקירה במח"ש? - בשביל זה אחנו כאן!
דווקא שוטרים, שאמורים להיות מודעים לזכויותיהם כנחקרים, נמנעים במכוון מפניה לעו"ד לשם ייעוץ לפני או בזמן חקירה, כשהביטוי השגור בפיהם "אני לא צריך עו"ד מה אני עבריין?". חברינו השוטרים - דווקא אנשים נורמטיביים זקוקים לייעוץ בטרם חקירה, העבריינים כבר "מסתדרים" בכוחות עצמם.

שוטרים וסוהרים אשר נחקרים בשל עבירה פלילית ו/או עומדים לדין בשל עבירות פליליות ו/או משמעתיות זקוקים לייצוג, כבר מהשלבים הראשונים של החקירה. כדור שלישי ורביעי למשפחה של שוטרים (10 במספר) אנו מרגישים מחויבות עמוקה לסייע לשוטרים בכל התחומים.

לאחר שנים רבות במשטרה ולמעלה מעשור בו ייצגנו בהצלחה מאות שוטרים במחלקה לחקירות שוטרים – מח"ש, בבית הדין למשמעת של המשטרה - ביד"מ, וכן, בפני מחלקת משמעת מדור אמצעים מנהליים, האחראית על המשך השירות במשטרה, צברנו ידע רב והישגים מרשימים בייצוג שוטרים וקצינים בכירים בכל הדרגות, החל מעבירות משמעת קלות ועד עבירות מין, שוחד ושחיתות חמורות ביותר.

ייצוג נפגעי עבירה

מרבית נפגעי העבירה אינם מודעים לזכויותיהם, או שאינם יודעים כיצד לממש אותן. פעמים רבות אתם נתקלים בקשיים בירוקרטיים מול המערכת המשפטית ומרגישים שאתם "לגמרי לבד".

חשוב להבין כי נפגע העבירה משנה את כללי המשחק, לפיו, קיימים "שני שחקנים" – הנאשם והמדינה – למצב בו מתווסף "שחקן" שלישי, בדמות קורבן/נפגע העבירה. מבחינת המדינה, מצב זה מסבך ומסרבל את ההליך, ועל כן, שיתוף הפעולה מצדה עשוי להיות מינורי בלבד. יחד עם זאת, הניסיון מלמד כי סיוע וליווי משפטי של הנפגע, מביא לשינוי מהותי מול גורמי החקירה והתביעה.

משרדנו מלווה נפגעי / קורבנות עבירה. ליווי זה חוסך מכם את חוסר הנוחות והטרדה, הכרוכים בהתנהלות מול גורמי החקירה והתביעה, ואף יוכל לרתום את גורמי התקשורת לטובת העניין. במסגרת הליווי בתהליך, אנו  נפעל מול גורמי החקירה, עוד בשלבי החקירה הראשונים, בהמשך נעמוד בקשר מול התביעות/הפרקליטות, ואף נופיע לכל דיוני המשפט ונחסוך ממך את הקושי והצורך, הבלתי נמנע להתמודד מול הנאשם.

דילוג לתוכן